Arzum'la Bayramda Lezzet Ustası Olun

Arzum Multi Meat Kıyma Makinesi ile kıymanızı kendiniz çekin...

Arzum, mutfak lezzetlerine Multi Meat Kıyma Makinesi ile özgürlük katıyor. Bu bayram, evde kendi kıymanızı çekmeye ne

Arzum Multi Meat Kıyma Makinesi ile kıymanızı kendiniz çekin...

Arzum, mutfak lezzetlerine Multi Meat Kıyma Makinesi ile özgürlük katıyor. Bu bayram, evde kendi kıymanızı çekmeye ne dersiniz? Sadece kıyma çekmekle kalmayan Arzum Multi Meat Kıyma Makinesi ile tadına doyulmaz köfteler, hamburgerler, sucuklar, sosisler ve içli köfteleri de kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Arzum Multi Meat Kıyma Makinesi 2000 Watt motor gücü, döküm gövdesi ve metal dişlisi ile dayanıklı ve sağlamdır. 3 farklı boyutta çelik ve paslanmaz et kıyma disklerine sahip kıyma makinesi, sucuk, sosis ve içli köfte aparatına sahip. Arzum Multi Meat Kıyma Makinesi, durdurma düğmesi & geri alma düğmesi ve itici aparatıyla da mutfakta size kolaylık sağlayacak. Kolay kullanım ve temizlik için ayrılabilir parçalara sahip kıyma makinesi mutfağınızın vazgeçilmezi olmaya hazır.

Arzum Multi Meat Kıyma Makinesi Fiyat: 1.297.11 TL

Kavurmalar Arzum'dan!

Arzum Kavurmacım Elektrikli Pişirici, yapışmaz pişirme yüzeyi ve eşit ısı dağılım özelliği ile sizi Kurban Bayramı'nda lezzet ustası yapacak. 40 cm çapı ve 9 cm derinliği ile kalabalık masalar için ideal olan Arzum Kavurmacım Elektrikli Pişirici et, pizza, sebze, hamur ve ızgara pişirme seçeneklerine sahip. Sıcak tutma özelliği ile de yemekleri her daim sıcak servis etmenizi sağlar. Arzum Kavurmacım Elektrikli Pişirici bayram sofralarınıza lezzet katmaya hazır.

Arzum Kavurmacım Elektrikli Pişirici Fiyat: 375,91 TL

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

1966'da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 53 yıldır Türkiye'de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye'de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir.

Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

"Sen dokunursun değişir dünya" mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında da, Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA'nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.

Bugün Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250'den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 35 ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak"dünya markası olma" yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Arzum, ülkemizde altıncısı düzenlenen Superbrands Türkiye 2016'da 6.kez Türkiye'nin 'Süper Markaları" arasında yer aldı.

Detaylı bilgi için: www.arzum.com.tr

https://www.instagram.com/arzumkucukevaletleri/

https://www.facebook.com/arzumevaletleri/

https://twitter.com/ArzumEvAletleri
717
Okunma