Eda Baba ile zamanda yolculuk PSM online’da

Samimiyeti esas alan kendine özgü yorumlama üslubu ve naif sesi ile dikkatleri üzerine çeken bağımsız müzisyenlerden Eda Baba, izleyiciyi Türkiye müzik tarihinde küçük bir yolculuğa çıkaracağı “Eda Baba ile Zamanda Yolculuk” konseri ile 27 Şubat’ta PSM Online’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

2019 Şubat ayında piyasaya sürdüğü ilk solo albümü “Bir Küçük Tebessüm”ün ardından Temmuz 2020’de ikinci solo albümü “Can Suyu”nu dinleyicisiyle buluşturan ve 13 yıldır müzik sahnesinde olan bağımsız müzisyen Eda Baba, çok özel bir konser ile PSM Online’da seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Farklı kitleleri aynı anda etkileyebilecek sound zenginliğiyle dikkat çeken ve her şarkıya kattığı kendine özgü yorumu ile beğeni toplayan müzisyen, dinleyicilerin keyifle eşlik ettiği parçalarda onlarla duygusal ve müzikal bir ortaklık kurmayı da başarıyor.

Naif ve huzur veren sesi ile hayat vereceği şarkıların yanı sıra kendi müzikal yolculuk hikayesini ve Türkiye müzik tarihine uzanan küçük bir yolculuğu da içerisinde barındıran PSM Online’a özel “Eda Baba ile Zamanda Yolculuk” konserini izlemek için yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın.

Hibya Haber Ajansı

Okunma