Emaar Hayal Kahvesi Jabbar’la Coşacak

450 mağazası, büyük kapalı akvaryumu ve 15 salonlu Cinemaximum Gold Class sinemasıyla İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi Emaar bünyesinde bulunan Hayal Kahvesi,yaz boyunca birbirinden değerli

450 mağazası, büyük kapalı akvaryumu ve 15 salonlu Cinemaximum Gold Class sinemasıyla İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi Emaar bünyesinde bulunan Hayal Kahvesi,yaz boyunca birbirinden değerli sanatçıları sahnesinde ağırladı. Sonbaharda da canlı performanslarıyla sevilen sanatçıları dinleyicilerle buluşturmaya devam eden Hayal Kahvesi, 28 Eylül Cumartesi akşamı saat 22.00’da son zamanların popüler ismi Jabbar’ı ağırlayacak.

İlk solo albümü ‘’Yenileme’’yi 2018 yılında yayımlayan Jabbar, Türkiye’de pop müziği kendine has tarzıyla yeniden yorumlayarak kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Jabbar, Emaar Hayal Kahvesi sahnesinde Cesaretsizce Olmuyor, Gel Desem ve Sen Varsın Yine gibi çok beğenilen ve milyonlarca dinlenmeye ulaşan şarkılarını müzikseverler ile buluşturacak.

28 Eylül Cumartesi akşamı saat 22.00’da başlayacak konserin biletleri http://www.biletix.com/etkinlik-grup/173148434/ISTANBUL/tr adresinde ve Emaar Hayal Kahvesi gişelerinde satışa sunuluyor.

Kaynak:excel

851
Okunma