Emaar Hayal Kahvesi’nde Sahne Gaye Su Akyol’un

450 mağazası, büyük kapalı akvaryumu ve 15 salonlu Cinemaximum Gold Class sinemasıyla İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi Emaar bünyesinde bulunan Hayal Kahvesi, yaz boyunca birbirinden değerli

450 mağazası, büyük kapalı akvaryumu ve 15 salonlu Cinemaximum Gold Class sinemasıyla İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi Emaar bünyesinde bulunan Hayal Kahvesi, yaz boyunca birbirinden değerli sanatçıları sahnesinde ağırladı. Sonbaharda da canlı performanslarıyla sevilen sanatçıları dinleyicilerle buluşturmaya devam eden Hayal Kahvesi, 14 Eylül Cumartesi akşamı saat 22.00’da son zamanların popüler ismi Gaye Su Akyol’u ağırlayacak.

İlk albümü “Develerle Yaşıyorum”u 2014 yılında yayımladığından beri Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve Uzak Doğu’da birçok konser ve festival performanslarıyla dinleyici kitlesini genişleten Gaye Su Akyol, Emaar Hayal Kahvesi sahnesinde “İstikrarlı Hayal Hakikattir”, “Bir Yaralı Kuştum”, “Biliyorum” gibi sevilen şarkılarını seslendirecek.

14 Eylül Cumartesi akşamı saat 22.00’da başlayacak konserin biletleri http://www.biletix.com/etkinlik/YDY82/ISTANBUL/tr adresinde ve Emaar Hayal Kahvesi gişelerinde satışa sunuluyor.

Kaynak:Excel

740
Okunma