İkonik lüks objelerle düşlere yolculuk

Tayvanlı Türk sanatçı Melek Kocasinan (Gao Anqi)’ın İstanbul’da sergilenen yeni serisi Dream Objects – Düş Nesneleri; Fendi, Chanel, Rolex, Louis Vuitton, Cartier gibi dünyaca ünlü markaları odak noktasına alıyor.

Tayvanlı Türk sanatçı Melek Kocasinan (Gao Anqi)’ın İstanbul’da sergilenen yeni serisi Dream Objects – Düş Nesneleri; Fendi, Chanel, Rolex, Louis Vuitton, Cartier gibi dünyaca ünlü markaları odak noktasına alıyor. Lüks nesnelerle girilen ve yoğun duygular içeren etkileşimi araştıran sanatçı, statü simgesi olan markalara içimizdeki gizli arzuları dışa vuracak yeni bir açıdan bakıyor.

 

İki ay önce Türkiye’de ilk sergisini açan Tayvanlı Türk sanatçı Melek Kocasinan (Gao Anqi), gördüğü ilgi karşısında sergilerine devam ediyor. Sanatçı, İstanbul Beşiktaş’taki Karl&Ein Art Gallery’de 15 Temmuz’da açılan yeni sergisinde, lüks tasarımcı objeleriyle ilgi çekici tasarımlara imza atıyor. Serideki lüks objelerle kurgulanan sahnelerin sanatçı tarafından fotoğraflanan ve dönüştürülen kolajların her birinden sadece birer adet üretildi. Sergide özellikle lüks saatlerle olan çalışmalar, Louis Vuitton paketlerinden oluşan düzenlemelerin kolajları ve Fendi Peekaboo çanta ile tasarlanan heykel büyük ilgi gördü. 

 

 

Hibya Haber Ajansı

Okunma