İskenderun’da kamuflajlı dolaştılar

‘Baba Parası’ filminin İskenderun galası, başrol oyuncularının katılımıyla gerçekleşti. Gala öncesi gezme imkanı da yakalayan Murat Cemcir ve Ahmet Kural, giyindikleri askeri montlarla sınır şehrinde halkın sevgisini

‘Baba Parası’ filminin İskenderun galası, başrol oyuncularının katılımıyla gerçekleşti. Gala öncesi gezme imkanı da yakalayan Murat Cemcir ve Ahmet Kural, giyindikleri askeri montlarla sınır şehrinde halkın sevgisini kazandı. Daha sonra galanın yapılacağı Primemall AVM, Prestij Sinemalarına giden oyuncular, burada coşkulu kalabalık tarafından karşılandı.

ÜNİVERSİTE YİLLARINDAN SONRA YENİDEN

Üniversite yoklarını İskenderun’da geçiren Murat Cemcir, gala için geldiği şehirde coşkuyla karşılandı. Ahmet Kural ile birlikte sınır şehrini gezme imkanı da bulan Cemcir, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Atatürk Meydanı’nda Şehitler anıtını da ziyaret eden ikili, herkesle fotoğraf çekildi.

DENIZ MÜZESİNDE HATIRA FOTOĞRAFI

Sahil şeridinde bulunan açık hava Deniz Müzesi’ne de giden ikili, burada da bol bol fotoğraf çekilerek vatandaşlarla sohbet etti. Üniversite yıllarını İskenderun’da geçtiği için kendisinde önemli bir yeri olduğuna vurgu yapan Cemcir, insanların sıcak kanlılığına da dikkat çekti.


Hibya Haber Ajansı

745
Okunma