Küçükçiftlik Bahçe’de Sezonun Son Konserleri Başlıyor

Çimlerin üstünde yıldızların altında! KüçükÇiftlik Bahçe konserlerinin ilki 8 Ekim Salı günü alternatif rock müziğin sevilen isimleri Pinhani, TNK ve son dönemde

Çimlerin üstünde yıldızların altında!

KüçükÇiftlik Bahçe konserlerinin ilki 8 Ekim Salı günü alternatif rock müziğin sevilen isimleri Pinhani, TNK ve son dönemde dikkat çeken seslerden Melike Şahin ile gerçekleşecek. 10 Ekim Perşembe günü ise 17 şarkıcı ile birlikte çıkardığı ‘susamam’ isimli şarkısı ile son günlerin en çok konuşulan rapçilerinden Şanışer’e Sokrat St, Allâme ve Contra eşlik edecek. 15 Ekim Salı günü VEYasin’in pek popüler projesi mekanların vazgeçilmezi Hey! Douglas, türünün tek örneği BaBa ZuLa ve yenilerin en iyilerinden Adamlar ile çimlerin üstünde yalınayak dans edeceğiz.

Kış mevsimi henüz kapımızı çalmamışken, tatlı sonbahar akşamları KüçükÇiftlik Bahçe’de yaşanacak.

Yoğun geçen haftanın stresini atmak için haftanın ortasında bir mola vermek, şehrin merkezinde ancak şehir stresinden uzakta yıldızların altında uzanıp müziği içinde hissetmek isteyenler KüçükÇiftlik Bahçe’de buluşacak ve %100 Müzik’in keyfini doyasıya yaşayacak.

8 Ekim – Pinhani – TNK - Melike Şahin

10 Ekim - Şanışer ft. Sokrat – Allame - Contra

15 Ekim – Hey! Douglas - BaBa Zula – Adamlar

Kapı açılış: 19.00

Organizasyon Uru, biletler Biletix’te.

Öğrenci: 35 TL / Tam: 50 TL

Detaylı bilgi ve iletişim için

Melis Gürgen 0535 821 42 25 / [email protected]

Şükran İlhan / 0532 260 82 59 / [email protected]

URU Hakkında:

2007 yılından bu yana etkinlik sektöründe faaliyet gösteren URU, yenilikçi projeler geliştirerek geniş kitleleri kültür-sanat etkinlikleriyle buluşturan çok amaçlı bir organizasyon şirketidir. Gerçekleştirdiği etkinliklerde sunduğu 360 derece hizmetle sektöre alternatif bir soluk getiren URU, kurumsal etkinlik ve lansmanları; konser, parti ve festivalleri; moda tasarım aktivitelerini yenilikçi bir anlayışla tasarlayarak dünya standartlarında bir organizasyon hizmeti vermektedir.

KüçükÇiftlik Park hakkında:

İstanbul’un kalbinde yer alan KüçükÇiftlik Park, onyedinci yüzyıldan beri şehrin kültür ve eğlence merkezi. Günümüze kadar mesire alanı, hasbahçe, gazino ve lunapark olarak İstanbulluları ağırlayan mekan, bugün kurumsal etkinliklerden lansmanlara, fuarlardan davetlere, düğünlerden dev konserlere, tüm sahne sanatlarından sergilere kadar ses getiren etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaz sezonunda etkinliklerin ihtiyacına göre düzenlenebilen 17.000 kişi kapasiteli alanı, kış sezonunda ise 4.500 kişi kapasiteli kapalı alanı ile şehrin ihtiyacına cevap vermektedir. 2000 metrekarelik çim alana sahip KüçükÇiftlik Bahçe ise yaz sezonunda ayrı bir alan olarak hizmete açılmaktadır.

Kaynak:pgm

749
Okunma