Mahmut Görgen ve Dilşad Çatalcalı'nın single çalışması çıktı

Mahmut Görgen geçtiğimiz günlerde duyurduğu, Dilşad Çatalcalı ile hazırladığı Ne Salaksın isimli çalışmasını müzik severlerle buluşturdu

Son dönemlerde yaptığı her paylaşımla sık sık magazin gündeminde yer alan aranjör ve DJ Mahmut Görgen, Dilşad Çatalcalı ile beraber hazırladığı Ne Salaksın adlı single çalışmasını müzik severlerle buluşturdu.

DJ Mahmut Görgen tarafından aranje edilen, Dilşad Çatalcalı'nın söz ve müziğini kendi yazarak seslendirdiği 'Ne Salaksın' isimli single çalışması Melodi Müzik etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında müzik severlerin beğenisine sunulmuş durumda.

Mahmut Görgen projeyle alakalı yaptığı, ''çok uzun yıllardan beri müzik piyasasında pek çok önemli konser ve organizasyonda sahneye çıktım, bu sene içerisinde müzik severlerle buluşturacağım single çalışmalarıyla da tüm edindiğim tecrübelerin yanı sıra bilgi birikimlerimi müzik severlerle buluşturmuş olacağım'' şeklinde konuştu.

Dilşad Çatalcalı da; ''Covid-19 sebebiyle uzaktan çalıştığımız için çok yorucu ama güzel bir proje oldu. Şarkımız artık müzik severlere emanet'' ifadelerine yer verdi.


Hibya Haber Ajansı

Okunma