MEDUZA & Hozier, Jax Jones & NEVE ve Kungs’tan yeni çıkışlar

House müziğin dünya çapında radyolara dönmesinde büyük bir rolü olan MEDUZA, dünyaca ünlü süperstar Hozier ile birlikte kaydettikleri “Tell It To My Heart” ile müzikseverleri heyecanlandırıyor.

House müziğin dünya çapında radyolara dönmesinde büyük bir rolü olan MEDUZA, dünyaca ünlü süperstar Hozier ile birlikte kaydettikleri “Tell It To My Heart” ile müzikseverleri heyecanlandırıyor. Toplamda 2 milyardan fazla kez dinlenen İlk şarkıları “Piece Of Your Heart” (Gooboys ile) 20 ülkede top 10 listelerine girmeyi başarmıştı. MK, R+, Ed Sheeran ve Faithless gibi isimlere yaptıkları remixlerle kendi soundlarını ve enerjilerini tüm dünyaya duyurdular. Fabric (Londra), Elrow, Warehouse Project (Manchester), Green Valley Brazil ve EDC Mexico gibi elektronik müziğin bilinen mekanlarında sahne alan MEDUZA, büyük festivallerde de sahne almaya devam ediyor.

KUNGS – lipstick

Son şarkısı “Never Going Home”un başarısının ardından 24 yaşındaki Fransız DJ ve hit-maker KUNGKS yeni single’ı “lipstick”i 29 Ekim’de müzikseverlerin beğenisine sundu.

Akdeniz esintileri ve “Club Azur” partilerinin havasını taşıyan disko ritmli “lipstick” dinleyicileri dans pistine güneş ve ferahlık eşliğinde davet ediyor.

2016 yılındaki ilk hiti “This Girl” ile hayatımıza giren Kungs dünya çapında toplamda 5.2 milyar stream elde etti ve pek çok ülkede diamond statüsüne ulaştı.

Jax Jones & NEVE – Popcorn 

Ivor Novello, BRIT ve Grammy adaylıkları bulunan prodüktör, DJ ve multi enstrümantalist Jax Jones, NEVE ile birlikte kaydettiği yeni şarkısı “Popcorn”u 29 Ekim’de yayımladı. Mabel, Years & Years, Martin Solveig, RAYE, Stefflon Don, MNEK ve Madison Beer gibi isimlerle çalışan Jax Jones modern İngiliz dans müziğinin en güçlü temsilcilerinden biri olarak gösteriliyor. “Snacks” albümü ile 2019’un en çok satan çıkışlarından birine imzasını atan genç sanatçı dans müziğini şekillendiren şarkılar üretmeye devam ediyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma