Metrogarden’da Çocuk Müzikalleri başlıyor

Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün odak noktasında bulunan Metrogarden AVM,çocuk müzikalleri ile çocuklar için keyifli ve öğretici bir yolculuğun kapılarını aralıyor.

Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün odak noktasında bulunan Metrogarden AVM,çocuk müzikalleri ile çocuklar için keyifli ve öğretici bir yolculuğun kapılarını aralıyor. Eylül ayı itibarıyla başlayacak müzikaller Ekim ayının sonuna kadar her cumartesi 15.00 – 15.45 ve 17.00 – 17.45 saatleri arasında Metrogarden AVM’nin zemin katında ücretsiz sahnelenecek. 7 Eylül’de Çalışkan Karıncalar adlı oyunla başlayacak müzikal programı, 14 Eylül’de Mavi Şehir, 21 Eylül’de Pinokyo, 28 Eylül’de ise Sevimli Panda oyunlarıyla devam edecek.

Çocuk müzikalleri, çocukların zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak ipuçları verirken aynı zamanda hayal dünyalarının sınırsızlığını keşfedecekleri eğlenceli bir yolculuğa çıkaracak. Çocuklar okuduğu ya da dinlediği hikayelerdeki karakterler hakkında yorum ve çıkarımlar yaparak dürüst ve çalışkan olmayı, sevginin ve dostluğun önemini öğrenecek.

Kaynak:Mpr

721
Okunma