Post Malone & The Weeknd, ABBA ve Diana Ross’tan yeni çıkışlar

Dünyaca ünlü iki yıldız Post Malone ve The Weeknd bu hafta sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla “One Right Now” isimli yeni şarkılarının duyurusunu yaptı.

Post Malone & The Weeknd – One Right Now

Dünyaca ünlü iki yıldız Post Malone ve The Weeknd bu hafta sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla “One Right Now” isimli yeni şarkılarının duyurusunu yaptı. 

İki dev sanatçı arasındaki ilk resmi iş birliği olan “One Right Now” şarkısının prodüktörlüğünü Louid Bell, Brian Lee ve Andrew Bolooki üstlendi. Pop müzik dünyasının en büyük seslerinden ikisini bir araya getiren “One Right Now”, Tanu Muino tarafından çekilen müzik videosu ile yayımlandı. 

ABBA – Voyage 

Tüm zamanların en başarılı pop gruplarından biri olan ABBA 5 Kasım’da yeni stüdyo albümleri “Voyage” ile 40 yıl aradan sonra ilk kez yeni müzik yayımladı. 

Eylül ayının başında “Voyage” albümüyle ilgili detayları paylaşan grup yenilikçi bir konser deneyimiyle Agnetha, Björn, Benny ve Anni-Frid’in dijital olarak sahnede 10 kişilik bir grup ile canlı performans sergileyeceğini duyurdu. ABBA, 27 Mayıs 2022’den itibaren Londra’da yalnızca bu konser için özel olarak oluşturulan ABBA arena’da müzikseverlerle buluşacak. 

Diana Ross – Thank You 

Diana Ross 13 yeni şarkıdan oluşan albümü “Thank You”yu Decca Records / Universal Music Group etiketiyle yayımladı. Usta sanatçı albümün tamamında Jack Antonoff, Troy Miller, Triangle Park, Spike Stent, Prince Charlez, Amy Wasge, Neff-U, Freddie Wexler, Jimmy Napes, Tayla Parx, Fred White ve Nathanial Ledgewick gibi başarılı prodüktörlerle çalıştı. Albüm hakkında Diana Ross şunları söyledi: “Bu şarkılar sizlere takdir ve sevgi ile hediyemdir. Bu zamanda bu ihtişamlı müziği kaydetme fırsatına sahip olduğum için minettarım.”

 

Hibya Haber Ajansı

Okunma