Serkan Çağrı ve Cafe Aman İstanbul'dan muhteşem kapanış konseri

Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen konserde geçmişten günümüze sevilen Türk ve Yunan şarkıları aynı çatıda buluştu. Telli Telli, Kayıkçı, Manolya, Mahalla ve

Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen konserde geçmişten günümüze sevilen Türk ve Yunan şarkıları aynı çatıda buluştu. Telli Telli, Kayıkçı, Manolya, Mahalla ve Gülbahar gibi şarkıların seslendirildiği bu muhteşem konserde Kos adasından gelen Horokos Dans Grubu'nun danslarıyla keyifli dakikalara şahit olundu.

Olmasa Mektubun isimli şarkıyı çalan Uluslararası Klarnet Festivali sanat direktörü Serkan Çağrı dakikalarca alkışlandı. Festivali her sene daha da ileriye taşımaya çalıştıklarını anlatan Serkan Çağrı " Bu yıl Festivali ilk defa Ankara'da gerçekleştirdik. Ankara seyircisi bizi çok güzel karşıladı çok mutlu etti ve bizler de sanatseverler sayesinde Ankara'da festival yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Serkan Çağrı ve Cafe Aman İstanbul konseri ile sekizinci senesinde unutulmaz bir kapanış yapan Uluslararası Klarnet Festivali dokuzuncu yılı için hazırlıklara şimdiden başladı.

Hibya Haber Ajansı

587
Okunma