The Populist, sonbaharı iyi müzikle karşılıyor

Şehrin sosyalleşme adresi The Populist, iyi yemek, iyi müzik ve yüzde yüz eğlence mottosuyla sonbaharı karşılıyor. Yenilenen menüsüyle keyifli atmosferinde gerçek eğlenceye ev sahipliği yapan The

Şehrin sosyalleşme adresi The Populist, iyi yemek, iyi müzik ve yüzde yüz eğlence mottosuyla sonbaharı karşılıyor. Yenilenen menüsüyle keyifli atmosferinde gerçek eğlenceye ev sahipliği yapan The Populist, kendisiyle özdeşleşen DJ performanslarına yeni isimler ekleyerek şehirde kalanlara hız kesmeyen eğlencenin kapılarını aralıyor.

Eylül ayı boyunca The Populist takviminde Nadir Duman, Murat Beşer, Ahmet Musluoğlu, Kaan Yüceil’in doludizgin performanslarına Gizem Kömürcü, Levent Şen, Cihan Saldıran, Nikki Wild’ın hareketli listeleri eşlik ediyor. 3-6 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek Oktoberfest’in yanı sıra DJ etkinlikleri ile de The Populist sonbahara hareketli bir başlangıç yapıyor.

Yapı Kredi bomontiada avlu etkinliklerinde ise bu ay Zeynep Bastık yer alıyor. Ezhel’in “Felaket” şarkısını coverlayarak kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Zeynep Bastık, 19 Eylül’de bomontiada avluda unutulmaz bir konsere hazırlanıyor. Yapı Kredi bomontiada, eylül ayında da ilgi çeken etkinlikleriyle dikkat çekiyor.

Eylül ayında The Populist’te

6 Eylül Cuma Gizem Kömürcü - Groovy & Nu Funk & Disc

7 Eylül Cumartesi Levent Şen - Indie Rock & Indie Pop & Pop Rock

13 Eylül Cuma Özgür Cankardeş - Vj Past to Present

14 Eylül Cumartesi Nadir Duman - Rock & Pop & Alternative

20 Eylül Cuma Berke Yavuz - 90's Pop & Rock

21 Eylül Cumartesi Kaan Yüceil - Let's Groove

27 Eylül Cuma Murat Beşer & Ahmet Musluoğlu - Neo Discotheque

28 Eylül Cumartesi Nikki Wild - 80’s Rock

Her Salı, Çarşamba ve Perşembe akşamları Cihan Saldıran - Disco & Funk & Rock

ADRES:

THE POPULIST (Yapı Kredi bomontiada) Birahane Sokak No:1/D Tel:0212 296 20 34

817
Okunma