Yanlış beslenme alışkanlıklarını durdur

Hayrettin Özaydın´ın okurlarıyla buluşturduğu kitabı "Ben yemem!", Vegan beslenmenin, bilinçsiz beslenmeye karşın insan bedeninde yarattığı değişime yer veriyor

Hayrettin Özaydın´ın yeni kitabı “Ben Yemem!” okurla buluştu. Yayına hazırlığını Mustafa Şapşap´ın üstlendiği eserde; Özaydın, gelişigüzel beslenme alışkanlıklarının, insanın fiziksel özelliklerinden ruhsal yaşamına kadar birçok anlamda oluşturduğu tahribata dikkat çekiyor.

Özaydın´ın, doğru beslenme alternatifi ve tüketim alışkanlıklarına bir eleştiri olarak ortaya koyduğu "Ben Yemem!" Kitap Kulübü Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

"En iyi dostunuz olan vücudunuza iyi bakın." Diyen yazar, okurlarına yaşamı boyunca hisleri ve yaşadığı değişim üzerinden vegan beslenmenin doğal dengeyi ne denli koruduğunun altını çiziyor.

Ayrıca Kitabın tüm gelirleri Encander(Engelli ve Muhtaç Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği) adlı canlıları koruma derneğine bağışlanacağı belirtilirken kitap dijital kitap portallarında vedernek merkezinden de temin edilebiliyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma