Yeni çıkışlarını dinleyin

Holly Humberstone, J Balvin & Khalid, Balmorhea ve Years & Years’ın yeni çıkışlarını dinleyin. 2021'in yükselen yıldızı Holly Humberstone, yeni single'ı "Haunted House" u 6 Nisan’da yayımladı. “Haunted House” ile Holly, olağanüstü sanatının hayata geçmesine sahne olan, büyüdüğü, yıkılmaya yüz tutmuş evi anlatıyor.

2021'in yükselen yıldızı Holly Humberstone, yeni single'ı "Haunted House" u 6 Nisan’da yayımladı. “Haunted House” ile Holly, olağanüstü sanatının hayata geçmesine sahne olan, büyüdüğü, yıkılmaya yüz tutmuş evi anlatıyor. Holly, 100 milyon dinlenen ilk EP'si Falling Asleep At The Wheel’ deki gibi ilk günden itibaren yayımladığı her şeyle hikaye anlatma sanatını devam ettiriyor, müziği ve görsel kimliğiyle yeni dünyalar yaratarak dinleyicilerle paylaşıyor.

Müziğiyle kültürel sınırları aşmaya devam eden, dünyanın en çok dinlenen altıncı Latin sanatçısı J Balvin, Grammy adayı listelerinin baş yıldızlarından Khalid ile ortak çalışmaları “Otra Noche Sin Ti” yi 9 Nisan’da yayımladı. Slow perreo ve çekici R&B beatinin mükemmel bir karışımı olan “Otra Noche Sin Ti”, İspanyolca ve İngilizce şarkı sözleriyle eski sevgiliye hipnotik bir çağrı niteliğinde müzikseverlerle buluşuyor.

Şarkıları milyonlarca dinlenen minimalist grup Balmorhea'in merakla beklenen yeni albümü “The Wind” 9 Nisan’da Deutsche Grammophon etiketiyle yayımlandı. 12 parçadan oluşan albüm; doğal dünya ve kırılganlığı üzerine çeşitli meditasyonlardan, rüzgarı havasız bir Fransız vadisine taşıyan bir aziz hakkında eski bir hikayeden ve Atlantik'i geçen iklim aktivisti Greta Thunberg'in düşüncelerinden oluşuyor ve dinleyicilere sunuluyor.

Balmorhea’in en çok dinlendiği ülkelerden biri Türkiye ve Teksaslı ikilinin ülkemizdeki hayranları gün geçtikçe artıyor.

Britanyalı elektronika üçlüsü Years & Years’ın yeni single’ı “Starstruck” 8 Nisan’ da Polydor Records etiketiyle yayımladı. 2018’de çıkardıkları çok sevilen ikinci albümleri “Palo Santo”dan bu yana ilk yeni Years & Years müziği; grubun solisti Olly Alexander’ın HBO’nun büyük şovu “It’s A Sin”deki başrolünün hemen arkasından geliyor. “Starstruck”, insan bağlantısı (ve kozmos) hakkında klasikleşecek bir Years & Years marşı olarak müzikseverlerin karşısına çıkıyor. 

Hibya Haber Ajansı

Okunma