img

ZUBİZU’nun avantajlar dünyasına katılan AVVA’dan 150 TL indirim fırsatı


ZUBİZU üyeleri, AVVA'dan 31 Ocak tarihine kadar yapacakları 750 TL ve üzeri tüm alışverişlerde ekstra 150 TL indirim fırsatı kazanıyor.

Zamansız koleksiyonları ile erkek giyiminde “smart casual” yaklaşımın öncü markası AVVA, ZUBİZU’nun avantajlar dünyasına katıldı. Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU üyeleri, avva.com.tr’den 31 Ocak tarihine kadar yapacakları 750 TL ve üzeri tüm alışverişlerde ekstra 150 TL indirim kazanacak.

“Hayatın her anında AVVA” mottosuyla oluşturduğu genç, sofistike ve güncel tasarımlarıyla stil sahibi erkeklerin ruhunu yansıtan marka, tasarımlarında şıklığı ve rahatlığı buluşturuyor. Modern dünyanın ihtiyaçlarına karşılık gelen, gündüzden geceye günün her anına uyan, konforun ön planda olduğu bir stil sunuyor. Yeni yapılan iş birliği ile ZUBİZU üyeleri AVVA koleksiyonunun ürünlerine uygulama üzerinden alacakları kodu kullanarak avantajlı fiyatlarla ulaşacak.

AVVA’nın da aralarına katılmasıyla daha da genişleyen ve sayısı 500’ü geçen markayla iş birliği yapan ZUBİZU, üyelerine hayatlarını kolaylaştıran deneyim ve ayrıcalıklar yaşatmaya devam ediyor. 5 milyona yakın üyesine yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunuyor.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgilere ve çok daha fazlasına ZUBİZU’dan ve avva.com.tr’den ulaşılabilir.

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.